Propozim i veçantë për martesë në fushë për volejbollisten e Krutjes (Video)

Publikuar tek: slide-lart, më 14:27 10-04-2016

Youtube: Top Channel

Skenat e propozimeve për martesë tanimë janë bërë të famshme në të gjithë botën, ku figura të ndryshme u shprehin të dashurve të tyre propozimin më të rëndisishëm jetësor.

Por një propozim të veçantë në publik ka zgjerdhur të bëjë edhe një djalë shqiptar. Me fëmijën në njërën dorë dhe unazën në tjetrën, ai është ulur në gjunjë në fushën e volejbollit të ekipit të Krutjes ndërsa i gjithë publiku është emocionuar dhe e ka shoqëruar me duartrokitje.

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.11874389648438
array(1) { ["section"]=> string(80) "propozim-i-vecante-per-martese-ne-fushe-per-volejbollisten-e-krutjes-video-37316" }