Propozim martese në thellësinë e detit

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:24 29-07-2015 Propozim martese në thellësinë e detit

Kjo foto po bën xhiron e rrjeteve sociale.  Një djalë shqiptar i ka bërë një propozim martese tejet interesant të dashurës së tij, nën ujë. Edoni i ka propozuar për martesë Egzanës, i zhytur në det  dhe i ulur në gjunjë dhe po i zhytur ka marrë edhe përgjigjen ‘’Po’’. Ky është moment kur të dy kanë realizuar edhe puthjen magjike, por pa i hequr bomblat e oksigjenit. Ja çfarë kënaqësie dhe emocioni të dhuron natyra shqiptare…

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0099971294403076
array(1) { ["section"]=> string(44) "propozim-martese-ne-thellesine-e-detit-17192" }