Propozimi i “çmendur”, Muhamed Salah drejt Real Madrid

Publikuar tek: sport, më 20:40 20-11-2017 Propozimi i “çmendur”, Muhamed Salah drejt Real Madrid

Muhamed Salah pas paraqitjes së mirë me Liverpool në këto javë të para të këtij kampionatit, ka rënë në sy të disa skuadrave të njohura europiane.

Njëra më të interesuarat sipas "the sun", është klubi madrilen. Reali Madridit po vuan këtë vit gjetjen e golit me “bbc” që janë future në krizë, dhe egjiptiani duket zgjidhja e duhur për të zgjidhur këtë problem.

Pork a një pengesë që quhet Liverpool. Të kuqtë kishin kohë qe e kërkonin një sulmues të tillë që pas largimit të Torres dhe zorë se do të privohen lehtë nga sulmuesi i ardhur nga Roma.

Por kjo histori merkatoje me shumë gjasa pritet të zhvillohet në qershor, pasi janari nuk besohet të sjellë lëvizje të mëdha në merkato.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032429218292236
array(1) { ["section"]=> string(58) "propozimi-i-cmendur-muhamed-salah-drejt-real-madrid-100281" }