Propozimi për martesë më i çmenduri që keni parë, shikoni ç’bën ky zjarrfikës për të dashurën e tij (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 13:31 30-12-2017 Propozimi për martesë më i çmenduri që keni parë, shikoni ç’bën ky zjarrfikës për të dashurën e tij (VIDEO)

Mund të konsiderohet si një nga propozimet më të çmendura dhe më romantiket në të njëjtën kohë.

Zjarrfikësi gjerman Michael Op pi ka propozuar të dashurës së tij për martesë me një veprim që ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

Me shkallët e emergjencës së kamionit të zjarrëfikësve, përmes së cilës shuhen flakët, i riu ka propozuar të dashurën në dritaren e saj të aparatamentit.

Me këtë veprim, vajza është emocionuar tej mase dhe nuk i ka mbajtur dot as lotët, ndërsa përgjigja e saj ishte një “po” e madhe.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E tmerrshme! Babai përdhunon 22 vjet vajzën dhe bën 8 fëmijë
Bill Gates nuk është më i pasuri në botë, ja kush i'a ka zënë vendin »
Article Logic
Execution time: 0.010660171508789
array(1) { ["section"]=> string(111) "propozimi-per-martese-me-i-cmenduri-qe-keni-pare-shikoni-c-ben-ky-zjarrfikes-per-te-dashuren-e-tij-video-104934" }