Propozimi për martesë që po bën xhiron e botës, shpërthen në lot vajza

Publikuar tek: bota, më 18:45 22-07-2016

Një i ri nga Kalifornia ka surprizuar të dashurën e tij duke e propozuar për martesë pas fluturimit të parë të saj me parashutë.

Ndërkohë që Erin Breyfogle fluturonte në ajër ajo lexoi në vendin ku do të ulej propozimin “Do të martohesh me mua” pikërisht në vendin ku do të ulej. Kur ajo u ul gjeti të dashurin e saj, Mattheë Cardona, poshtë të ulur në gju me një unazë në duar.

Kur isha rreth 500 metra mbi tokë pasë mesazhin, ‘A do të martohesh me mua?’, dhe mendoja në kokën time nëse është për mua. Familja ime dhe të gjithë miqtë ishin atje. Dhe unë isha aq e shtangur” ka thënë Erin.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 9 të vrarë dhe dhjetra të plagosur në Mynih, autori në fund vret veten
Obama pas sulmeve në Mynih: Zemrat tona janë me Gjermaninë »
Article Logic
Execution time: 0.0091190338134766
array(1) { ["section"]=> string(75) "propozimi-per-martese-qe-po-ben-xhiron-e-botes-shperthen-ne-lot-vajza-47458" }