Propozimi romantik i Bodybuilder-it,  i vë unazën të dashurit të tij në Venezia (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:38 15-03-2019 Propozimi romantik i Bodybuilder-it,  i vë unazën të dashurit të tij në Venezia (FOTOT)

Patrick Huber, një trajnjer bodybuilding i ka proprozuar të dashurit të tij Jimmy Sjodin, një atletist noti suedez, në një varke në Venezia.

Sipas fotove që çifti postoi në Facebook, Patcik i ka dhuruar Jimmy një unazë dhe i ka kërkuar që ai ta martohet me të. Jimmy e ka pranuar i lumtur dhe e ka puthur të dashurin e tij. Fotot e tyre në Instagram kanë sjell shumë reagime pasi disa i kanë uruar ndërsa disa të tjerë kanë reaguar ashpër ndaj ciftit homoseskual.

53800860_310542899655419_5065082518747742208_n.jpg54423244_309054406479765_4069910670387183616_n.jpg53690326_264445367803213_8963801071231172608_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024021148681641
array(1) { ["section"]=> string(90) "propozimi-romantik-i-bodybuilder-it-i-ve-unazen-te-dashurit-te-tij-ne-venezia-fotot-156516" }