"Prostitucioni më i madh është kur një femër merr për burrë një mashkull sepse ai thjesht ka para”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:19 09-02-2017

Gazetarja e njohur Anduena Llabani duke folur në Opinion për faktin që dikur vinin vajza nga jashtë e prostituonin në Shqipëri e ndërsa tanimë këto vajza që ushtrojnë aktivitetin janë vendase, është shprehur se një pjesë e tyre, shkojnë me dikë thjesht sepse duan të vishen firmato.

“Unë s’kam para për të paguar shtëpinë, s’kam para për të jetuar. Dhe arrijnë deri në këtë pikë. Por problemi nuk është ky, problemi është se ne e kemi në fakultete këtë gjë. Këto vajza e bëjnë  se thjesht duan të vishen me firmato. Prostitucioni më i madh është kur një femër merr për burrë një mashkull sepse ai thjesht ka para”, është shprehur Llabani.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0076918601989746
array(1) { ["section"]=> string(102) "prostitucioni-me-i-madh-eshte-kur-nje-femer-merr-per-burre-nje-mashkull-sepse-ai-thjesht-ka-para-68169" }