Prostituta dhe drogë, arrestohet mafiozi shqiptar pronar i një lokali nate

Publikuar tek: aktualitet, më 11:01 26-07-2015 Prostituta dhe drogë, arrestohet mafiozi shqiptar pronar i një lokali nate

31 vjeçari shqiptar me inicialet E.B. i njohur ndryshe si “Massimo”, pronar i lokalit të natës ‘Blade runner” në Bolonja të Italisë është arrestuar nga policia vendase.

Me ndihmën e 4 shtetasve të tjerë 31 vjeçari shqiptar e kishte kthyer lokalin e natës në një burim marramendës të ardhurash ku shifrat i kalonin dhjetëra mijëra eurot.

Ai e kishte regjistruar këtë lokal si një shoqëri kulturore pa qëllime përfitimi por policia zbuloi se brenda atyre ambjenteve E. H zhvillonte aktivitetin e prostitucionit, ku shfrytëzoheshin rreth 15 vajza që punonin me turne për klientët në dhoma speciale.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Gjirokastër/ Drogë në fshatin Klishar, në pranga Kryeplaku dhe 2 kultivuesit
Kushtetuesja pranon kërkesën e PD për ngritjen e Komisionit Hetimor për trafikun e drogës »
Article Logic
Execution time: 0.011834859848022
array(1) { ["section"]=> string(79) "prostituta-dhe-droge-arrestohet-mafiozi-shqiptar-pronar-i-nje-lokali-nate-17017" }