Prostituta në Sarandë me SIDA, punoi për 5 vjet

Publikuar tek: aktualitet, më 07:24 22-04-2015 Prostituta në Sarandë me SIDA, punoi për 5 vjet

Një prostitutë 50 vjeçare, së fundmi zbuluar se është me SIDA po shokon opinionin publik në Sarandë . N.S është zbuluar së fundmi se është e infektuar me HIV/AIDS dhe sifiliz. Ajo, së bashku me dy vajza të reja që i shfrytëzone punonte prej 5 vitesh si prostitutë në Sarandë, duke kaluar me dhjetra e qindra klientë.

N.S ndodhet aktualisht në Burgun 325, ku ka marrë edhe mjekimet përkatëse pas shtrimit në spital. Sipas epikrizës që ka zbuluar gazeta ‘’Panorama’’, N.S është ankuar për dobësi trupore, element në lëkurën e trungut dhe diarre disa ditore, shenja këto që kanë detyruar autoritet e burgut ta shoqërojnë menjëherë në spital.

N.S është nënë e 3 fëmijëve. Ajo prostituonte duke lëvizur me taksi, takim që lihej nga klientët me telefon. Ende nuk dihet numri i saktë i klientëve që mund të ketë infektuar 50-vjeçarja.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Arrestimi i Serjanit, Policia: I kërkuan 13 mijë euro biznesmenit të kafes në Rrugën e Kavajës
Haxhiu-Bollino mbrojnë Sokol Ballën: Pse po gabon Top Channel? »
Article Logic
Execution time: 0.011641979217529
array(1) { ["section"]=> string(51) "prostituta-ne-sarande-me-sida-punoi-per-5-vjet-9383" }