Protagonistja e “Fifty Shades of Grey” ndihet e lodhur nga skenat e seksit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 00:44 27-01-2017 Protagonistja e “Fifty Shades of Grey”  ndihet e lodhur nga skenat e seksit

Dakota Johnson,  Protagonistja e “Fifty Shades” shprehet se ndihet e lodhur nga  skenat e seksit. “Jo se më ka veçuar totalisht, por jam gati të bëjë dhe gjëra të tjera”, ka rrëfyer Dakota për revistën “Glamour”.

“Ndoshta mund të jetë një tjetër projekti seksi, ose ndoshta dhe komplet e kundërta. Por di që jam e gatshme të lëviz”, vijon aktorja.

Aktorja 27-vjeçarja luan rolin e Anastasia Steele në filmin e ardhshëm “Fifty Shades Darker” përkrah Jamie Dornan, në rolin e biznesmenit miliarder Christian Grey.

Skenat e seksit mes Anës dhe Christian janë tema kryesore në libër dhe sigurisht që në film nuk mund t’i shpëtohet këtyre skenave. Ndoshta prandaj nuk është habi që Dakota pranon se ka raste kur do të donte të mos e kishte bërë filmin.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.010718107223511
array(1) { ["section"]=> string(78) "protagonistja-e-fifty-shades-of-grey-ndihet-e-lodhur-nga-skenat-e-seksit-66794" }