Protesta e 21 qershorit, vijnë thirrjet e para nga PD: I çmenduri duhet ndalur! Sakrificat që kërkohen sot nuk janë asgjë…

Publikuar tek: politike, më 12:44 18-06-2019 Protesta e 21 qershorit, vijnë thirrjet e para nga PD: I çmenduri duhet ndalur! Sakrificat që kërkohen sot nuk janë asgjë…

Opozita e bashkuar do të zhvillojë protestën e rradhës të premten e 21 qershorit në orën 20:00.

Sakaq, po vijnë edhe thirrjet e para nga eksponentët e PD.

Nënkryetari demokrat Edi Paloka e cilëson Ramën ‘një të çmendur që duhet ndalur” dhe thotë se sakrificat që kërkohen sot, nuk janë asgjë me atë çfarë na pret, nëse kjo nuk ndalet.

“Të gjithë bashkë, për të mbrojtur të ardhmen .

Nuk mund të lejojmë që fëmijet tanë të përjetojnë një diktaturë edhe më të egër edhe më të shëmtuar se ajo që përjetuam ne. I çmenduri duhet ndalur sa nuk është vonë. Sakrificat që kërkohen sot, nuk janë asgjë me cfarë na pret nëse nuk e ndalim”, shkruan Paloka.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023981094360352
array(1) { ["section"]=> string(125) "protesta-e-21-qershorit-vijne-thirrjet-e-para-nga-pd-i-cmenduri-duhet-ndalur-sakrificat-qe-kerkohen-sot-nuk-jane-asgje-168692" }