Protesta e opozitës, Erjon Braçe hyn i "maskuar" në Parlament (Foto)

Publikuar tek: politike, më 20:52 21-12-2015 Protesta e opozitës, Erjon Braçe hyn i

Deputeti i Partisë Socialiste, Erion Braçe ka shkuar sot në Kuvendin e Shqipërisë me një veshje krejtësisht të veçantë, por jo dhe aq jashtë stilit të tij.

Teksa opozita protestonte pak metra më larg, Braçe është fotografuar duke hyrë në Kuvend i veshur me pallto kapuç dhe shall të mbështjellë fortë rreth qafe. Erjon Braçe nuk ka harruar as aksesorë si syzet me nuancë portokallie dhe çantën marsup.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0096650123596191
array(1) { ["section"]=> string(69) "protesta-e-opozites-erjon-brace-hyn-i-maskuar-ne-parlament-foto-28288" }