Protesta e opozitës përmes FOTOSH: Kjo është pjesëmarrja (GALERIA)

Publikuar tek: aktualitet, më 11:54 18-02-2017 Protesta e opozitës përmes FOTOSH: Kjo është pjesëmarrja  (GALERIA)

Këto janë fotot e shkrepura tani përgjatë bulevardit “Dëshmorët e Kombit”. 

Pritet që kjo të jetë protesta më e madhe e PD-së, ndërkohë që dukshëm protestuesit e parë kanë mbushur bulevardin "Dëshmorët e Kombit".

Pritet që me ardhjen e kreut të PD-së, Lulzim Basha dhe ish -liderit Sali Berisha numri i pjesëmarrësve të rritet edhe më ndjeshëm. 

Në këtë protestë mësohet se janë angazhuar rreth 1500 forca policie, për mbarëvajtjen e sigurisë së tubimit.

 

p.jpg

p1.jpg

p2.jpg

p3.jpg

p4.jpg

p5.jpg

p6.jpg

p7.jpg

p8.jpg

p9.jpg

p10.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Policia arreston dy vëllezërit për vjedhje por shkon në banesë dhe i gjen drogë
Misteri/ Gjendet një burrë i vdekur në mes të rrugës në Laprakë »
Article Logic
Execution time: 0.010329961776733
array(1) { ["section"]=> string(69) "protesta-e-opozites-permes-fotosh-kjo-eshte-pjesemarrja-galeria-69137" }