Protesta e PD-së, Ambasada Amerikane jep një mesazh të rëndësishëm për qytetarët

Publikuar tek: aktualitet, më 14:27 17-02-2017 Protesta e PD-së, Ambasada Amerikane jep një mesazh të rëndësishëm për qytetarët

Vetëm një ditë përpara protestës së paralajmëruar të Partisë Demokratike, Ambasada Amerikane i bën thirrje qyetatarëve të tregojnë kujdes dhe të jenë të vëmendshëm.

Po ashtu ambasada këshillon të eviotohen turmat.

‘Protesta është planifikuar të zgjasë deri në orën 16:00. Beni kujdes dhe evitoni turmat. Ka raste që në protestat paqësore ka konfrontime” thuhet në njoftimin e Ambasadës.

tirana.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shqiptarët çarmatosen: Dorëzohen në 24 orë 21 armë, 22.840 fishekë, 19 krehëra, 156 granata (SHIFRAT SIPAS QARQEVE)
Shemben disa kate të pallatit 24 katësh i ndërtuar mbi rërë te Shkëmbi i Kavajës »
Article Logic
Execution time: 0.010800123214722
array(1) { ["section"]=> string(85) "protesta-e-pd-se-ambasada-amerikane-jep-nje-mesazh-te-rendesishem-per-qytetaret-69053" }