Protesta e PD-së: Ja rrugët që do bllokohen nesër në gjithë Shqipërinë

Publikuar tek: aktualitet, më 14:44 23-04-2017 Protesta e PD-së: Ja rrugët që do bllokohen nesër në gjithë Shqipërinë

Disa prej rrugëve kryesore të Tiranës, por edhe akse të tjera rrugore në veri dhe jug të Shqipërisë, pritet të bllokohen ditën e nesërme për rreth 1 orë gjatë protestës së Partisë Demokratike.

Protesta nis në orën 11:00 dhe pritet të përfundojë në orën 12:00. Rrugët që do të bllokohen janë:

Rotonda e Plugut, në hyrje të Lushnjes

Rotonda e Bradasheshit, në Elbasan

Rotonda e Milotit, në Kurbin

Sheshi Shqiponja, në Tiranë

Mbikalimi pranë shkollës Teknologjike, te Pallati me Shigjeta në Tiranë

Deputetët demokrakë janë ndarë për të marrë pjesë në këto bllokime.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Protesta masive dhe bllokimi i rrugëve, drejtori i policisë thirrje qytetarëve: Mos dilni, rrezik i madh për rendin e sigurinë
Librazhd, automjeti shpërthen në flakë, hidhet shoferi nga dritarja si nëpër filma »
Article Logic
Execution time: 0.023405075073242
array(1) { ["section"]=> string(75) "protesta-e-pd-se-ja-rruget-qe-do-bllokohen-neser-ne-gjithe-shqiperine-76155" }