Protesta, Kreshnik Spahiu paralajmëron gjakderdhje dhe vrasje

Publikuar tek: aktualitet, më 22:49 27-02-2017 Protesta, Kreshnik Spahiu paralajmëron gjakderdhje dhe vrasje

Aleati i PD­së, Kreshnik Spahiu ka thënë ditën e sotme i fituar në “5 Pyetje nga Babaramo” se në rast se përshkallëzohet dhuna ndaj protestuesve të opozitës do të ketë gjakderdhje.

Spahiu, i cili u sulmua të dielën nga një person, tha se mund të ketë edhe vrasje nëse situata degjeneron. Nëse përshkallëzohet do ketë gjakderdhje, vrasje dhe plagosje”, tha kreu i Aleancës Kuqezi, Kreshnik Spahiu, gjatë intervistës me gazetarin Ilir Babaramo.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Dëshmia tronditëse e banorit të Zharrëzës: Shpërthime të fuqishme dhe tmerr te fëmijët
Rakipi: Thithlopat e ministrisë mbushin xhepat në fshatin Zharrëz »
Article Logic
Execution time: 0.012247085571289
array(1) { ["section"]=> string(66) "protesta-kreshnik-spahiu-paralajmeron-gjakderdhje-dhe-vrasje-70169" }