Protesta në Rrugën e Kombit, reagon miss-i shqiptar

Publikuar tek: aktualitet, më 18:04 31-03-2018 Protesta në Rrugën e Kombit, reagon miss-i shqiptar Adrola Dushi, ish miss Shqiperia

Kanë qënë të shumta reagimet për protestën e sotme në Rrugën e Kombit, nga personazhe publikë e jo vetëm.

Personazheve që ka reaguar në lidhje me protestën, i është bashkuar edhe ish miss Shqipëri Adrola Dushi. Adrola duket se mbështet protestën e sotme të qindra qytetarëve.

"Kur padrejtësia bëhet ligj, rezistenca është detyrë”, shprehet Adrola.

Ky reagim i saj ka marrë dhe komente të shumta mbështetëse, që duken se dëshmojnë edhe mbështetjen e të tjerë personave për protestën e sotme për tarifat në Rrugën e Kombit.

Adrola_balline.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Dhunë në Rrugën e Kombit, flet deputeti i Tropojës: Havzi Nela u var në mes të Kukësit, por shpresa e këtyre banorëve jo
'Na mbeti kalaja e mposhtur. Zot, të lutem mos u mërzit me Shqipërinë' »
Article Logic
Execution time: 0.012339115142822
array(1) { ["section"]=> string(57) "protesta-ne-rrugen-e-kombit-reagon-miss-i-shqiptar-115209" }