PROTESTA/ Newsbomb.al live minutë pas minute, ç’po ndodh në Drejtorinë e Policisë së Tiranës (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 10:05 02-04-2018 PROTESTA/ Newsbomb.al live minutë pas minute, ç’po ndodh në Drejtorinë e Policisë së Tiranës (VIDEO)

Nga protesta te Drejtoria e Policisë

Vijon të jetë e nxehtë situata para Drejtorisë së Policisë së Tiranës, ku familjarë, aktivistë dhe deputetë të opozitës janë duke protestuar për lirimin e protestuesve të arrestuar në Kukës.

Newsbomb.al sjell tek ju drejtëpërdrejtë, minutë pas minute zhvillimet e protestës përpara Drejtorisë së Policisë.

Ndiqni videon live mëposhtme!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Policia prej 48 orësh në kërkim të SANTO IMERAJT, doli në det me motor uji (Çfarë u tha familjarëve në telefonatën e fundit)
Berisha publikon raportin e Avokatit të Popullit për protestuesit e ndaluar: Tortura çnjerëzore, falsifikim të dosjeve... »
Article Logic
Execution time: 0.010708808898926
array(1) { ["section"]=> string(103) "protesta-newsbomb-al-live-minute-pas-minute-c-po-ndodh-ne-drejtorine-e-policise-se-tiranes-video-115378" }