Protesta para Parlamentit, zbulohet SMS-ja e PD-së për drejtuesit në rrethe

Publikuar tek: aktualitet, më 12:15 04-03-2019 Protesta para Parlamentit, zbulohet SMS-ja e PD-së për drejtuesit në rrethe

Ashtu sikurse ka njoftuar nesër opozita do të protestojë para Parlamentit, në një kohë kur do të mbahet edhe seanca plenare, e cila është lajmëruar në orën 10:00.

Në kushtet e organizimit të protestës në një kohë të shkurtër sekretariati organizativ i PD ka njoftuar me sms drejtuesit e degëve: Në orën 9:30 protestuesit të mblidhen para Kuvendit!

Siç duket opozita kërkon që të ketë një protestë masive, si dhe të pengojë seancën plenare ku do të betohen dhe katër deputetë të rinj, që i përkisnin  listave të LSI-së, në fushatën e 2017-tës, të cilët pranuan mandatin.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Mblidhet grupi socialist një ditë para protestës, Lleshaj jep garanci, Rama: Nuk do ketë skena si javën e shkuar
Ndahet nga jeta shefi i fotografëve të REUTERS, njeriu që i tregoi mbarë botës luftën e Kosovës »
Article Logic
Execution time: 0.01308798789978
array(1) { ["section"]=> string(81) "protesta-para-parlamentit-zbulohet-sms-ja-e-pd-se-per-drejtuesit-ne-rrethe-155077" }