Protesta për përdhunimin e 15 vjeçares në Kamëz, Dafina Zeqiri përcjell mesazhe të forta për pedofilët, komentuesit i japin ‘dorën’ (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:55 05-06-2020 Protesta për përdhunimin e 15 vjeçares në Kamëz, Dafina Zeqiri përcjell mesazhe të forta për pedofilët, komentuesit i japin ‘dorën’ (FOTO) Dafina Zeqiri

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri i është bashkuar protestës kundër abuzimeve seksuale, e cila ka marrë shkas nga përdhunimi i 15 vjeçares në Kamëz, nga roja i shkollës.

Dafina i është bashkuar protestës duke shpërndarë në rrjetin social “Instagram” disa mesazhe nga protesta, kundër pedofilëve dhe abuzimeve seksuale. “Pedofilët e kanë vendin në burg dhe jo në shkollë”, shkruhet në një mesazh të protestës.

Kjo mbështetje e këngëtares është mirëpritur nga komentuesit, të cilët pasi e kanë falenderuar kanë bërë komente në lidhje me skandalin e ndodhur në shkollën “Azem Hajdari”.

vvvvvvvvvvvvvvvvv_copy.jpg

 

 

----_copy_copy.jpg

tutyutyut_copy_copy_copy.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0095551013946533
array(1) { ["section"]=> string(139) "protesta-per-perdhunimin-e-15-vjecares-ne-kamez-dafina-zeqiri-percjell-mesazhe-te-forta-per-pedofilet-komentuesit-i-japin-doren-foto-209166" }