Protesta te Parku i Liqenit, reagon Mazniku: PD-ja ndërtonte pallate 17-katëshe buzë liqenit

Publikuar tek: politike, më 16:23 22-02-2016 Protesta te Parku i Liqenit, reagon Mazniku: PD-ja ndërtonte pallate 17-katëshe buzë liqenit

Gjatë protestës së PD-së ditën e sotme, protestuesit kanë rrëzuar gardhin e hekurt te Liqeni Artificial, ndërkohë që nënkryetari i Bashkisë së Tiranës, Arbi Mazniku ka reaguar duke thënë: “PD-ja ndërtonte pallate 17-katëshe buzë liqenit”.

Nënkryetari i Bashkisë Arbi Mazniku ka thënë se “protesta e PD-së sot ishte një pseudoprotestë. Ky është dallimi mes dy modeleve. Njerëzit që punojnë dhe të tjerët që i shkaterrojnë. Sot patë të gjithë se si vandalët u turrën dhe shkulën hunj. PD-ja ndërtonte më para palate 17katëshe në buzë liqenit. Ky kënd lojërash nuk ka interesa private, ai do t’i shërbejë familjeve që vizitojnë Parkun e Liqenit”, ka përfunduar Mazniku.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0096499919891357
array(1) { ["section"]=> string(96) "protesta-te-parku-i-liqenit-reagon-mazniku-pd-ja-ndertonte-pallate-17-kateshe-buze-liqenit-33239" }