Protestat e Partisë Demokratike, nesër te sheshi "Pavarësia" në Vlorë

Publikuar tek: aktualitet, më 13:30 03-04-2015 Protestat e Partisë Demokratike, nesër te sheshi

Partia Demokratike do të organizojë protestën e saj të radhës në qytetin e Vlorës ditën e nesërme në orën 11:00.

Protesta e PD do të mbahet në sheshin “Pavarësia” dhe çështjet kryesore për të cilat do të protestohet janë , papunësia, varfëria, prishja e banesave dhe dëmshpërblimet selektive, çmimi i energjisë si dhe kundër parkimeve me pagesë.

Protestat e Partisë Demokratike u zhvendosën nga kryeqyteti në Kavajë, Durrës, Kukës dhe Shkodër dhe pritet të vazhdojë në të gjitha qytetet kryesore të vendit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ndahet nga jeta babai i Mavrajt, futbollisti: Të Zotit jemi e te Ai do kthehemi
Lokali tregton Dateri, ligji "harron" ta ndëshkojë »
Article Logic
Execution time: 0.01318097114563
array(1) { ["section"]=> string(71) "protestat-e-partise-demokratike-neser-te-sheshi-pavaresia-ne-vlore-7735" }