Protestat e tifozëve, Donaruma shpërthen në lot (VIDEO)

Publikuar tek: sport, më 23:28 13-12-2017 Protestat e tifozëve, Donaruma shpërthen në lot (VIDEO)

Prej disa ditësh tashmë, çështja Donnarumma është rikthyer në vëmendjen e mediave italiane.

Agjenti i tij Raiola pretendon se në momentin e firmosjes së kontratës më Donnarumës dhe Milan ka pasur presion psikologjik dhe për këtë arsye ajo është nul. Këto zëra kanë bërë që tifozët e Milan të dalinsërish kundër portierit të tyre.

Gjatë ndeshjes së sotme kundër Veronës për kupën e Italisë, tifozët kuq e zinj kanë fërshëllyer gardianin e tyre.

Ky gjest i tifozëve duket se kanë prekur portierin e ri, i cili është parë në dhomat e zhveshjes duke qarë. Për ta mbështetur dhe inkurajuar ka shkuar kapiteni i Milan, Leo Bonuçi.

Më poshtë video: 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019856929779053
array(1) { ["section"]=> string(59) "protestat-e-tifozeve-donaruma-shperthen-ne-lot-video-102998" }