Protestat në ‘Unazën e Re’, shkon në 25 numri i banorëve të arrestuar

Publikuar tek: aktualitet, më 22:48 13-10-2019 Protestat në ‘Unazën e Re’, shkon në 25 numri i banorëve të arrestuar Protesta te Drejtoria e Policise

Forcat e policisë kanë arrestuar edhe 10 persona të tjerë të cilët protestuan ditën e sotme në ‘Unazën e Re’, duke çuar në 25 numrin e personave të arrestuar.

Arrestimet janë bërë me akuzën për organizimin e tubimeve të paligjshme, për mosbindje ndaj thirrjeve të policisë për moslirim të rrugës si dhe për bllokim të qarkullimit të mjeteve të transportit.  

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0077152252197266
array(1) { ["section"]=> string(73) "protestat-ne-unazen-e-re-shkon-ne-25-numri-i-banoreve-te-arrestuar-181931" }