Protestë para ministrisë së Brendshme, Xhafajt "i presin biletën" për në Kolumbi

Publikuar tek: barometri, më 08:24 12-06-2018 Protestë para ministrisë së Brendshme, Xhafajt

Forumi Rinor i Partisë Demokratike dhe i Lëvizjes Socialiste për Integrim vijon intensivisht protestat kundër Ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj.

 

Momentalisht, dhjetra të rinj, së bashku me kryetarët e forumit të dy partive opozitare, Belind Këlliçi i i PRPD, dhe Floida Kërpaçi kryetare e LRI-së, ndodhen para Ministrisë së Brendshme dhe kërkojnë largimin e ministrit Fatmir Xhafaj.

Në duar të rinjtë mbajnë një pankartë në formë bilete për në Kolumbi, me të cilën nënkuptojnë se ministri i Brendshëm duhet të largohet menjëherë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.11850500106812
array(1) { ["section"]=> string(84) "proteste-para-ministrise-se-brendshme-xhafajt-i-presin-bileten-per-ne-kolumbi-124053" }