Protestoi duke bllokuar rrugën me bagëti, shoqërohet në polici fermeri

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:42 25-04-2017 Protestoi duke bllokuar rrugën me bagëti, shoqërohet në polici fermeri

Lush Ndoci është shoqëruar në komisariatin e Vaut të Dejës, në Barbullush dhe është marrë në pyetje nga policia pas bllokimit të rrugës me bagëtitë e tij. 

Mësohet se fermeri po protestonte pasi kërkonte dëmshpërblim për përmbytjet. Mund të duket i çuditshëm veprimi i fermerit, por siç është shprehur dhe ai, po kërkonte të drejtën e tij për dëmshpërblim dhe ky ishte një gjest proteste.

Gjatë ditës së djeshme opozita zhvilloi protestë me përmasa kombëtare ku u bllokuan disa akse kryesore. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Dy 'mysafirët' e veçantë të Edi Ramës që nuk u kapën nga kamera, dje në Përmet (FOTO)
Shikoni çfarë bën ky polic në mes të Tiranës, gjest për tu admiruar »
Article Logic
Execution time: 0.012048006057739
array(1) { ["section"]=> string(75) "protestoi-duke-bllokuar-rrugen-me-bageti-shoqerohet-ne-polici-fermeri-76334" }