Protestoi për gratë e dhunuara/ Moderatorja e njohur bën deklaratën e fortë: Më kanë kërcënuar, desh më shqyen…

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:19 04-06-2020 Protestoi për gratë e dhunuara/ Moderatorja e njohur bën deklaratën e fortë: Më kanë kërcënuar, desh më shqyen…

Moderatorja e njohur Fatma Haxhialiu ka qenë një ndër zërat më motivues gjatë marshimit të sotëm kundër abuzimit të vajzave dhe grave.

Prej disa ditësh, ajo i ka ftuar të gjithë t’i bashkohen protestës në mbrojte të drejtave.

Mirëpo, një orë më parë, Fatma ka postuar në Instagram një foto ku falenderon të gjithë ata që reaguan, duke theksuar se nuk kanë nevojë për parti politike.

Nisur nga këto gjeste, ka qenë gazetarja Gerta Heta, që i ka sugjeruar Fatmës të hyjë në politikë. Ndërkohë, kjo e fundit ka deklaruar se nuk bën dot, pasi edhe këtë herë ka marrë shumë kërcënime sa për gjithë jetën.

Gerta Heta: Hyr ne politike Fatma. Dua te shoh njerez si ti te drejtojne kete vend. Proud of you

Fatma Haxhialiu: hahahahahaa po ku bej dot nga keto me 7 porta une o zemer . Unje nje numer telefoni do hapja per grate e dhunuara e desh me shqyen, kam marre kercenime sa per gjithe jeten se kujtuan se u futa hundet neper fonde.

Screenshot_12.png

Screenshot_13.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0094490051269531
array(1) { ["section"]=> string(114) "protestoi-per-grate-e-dhunuara-moderatorja-e-njohur-ben-deklaraten-e-forte-me-kane-kercenuar-desh-me-shqyen-209062" }