Protestuan për mungesën e rrugës së fshatit, procedohen 4 persona

Publikuar tek: aktualitet, më 19:39 23-04-2017 Protestuan për mungesën e rrugës së fshatit, procedohen 4 persona

Katër banorë të fshatit Torovicë në Shkodër janë proceduar penalisht në lidhje me protestën e mbajtur ditën e djeshme.

Dhjetëra banorë të kësaj zone, dolën në protestë duke bllokuar për disa minuta rrugën.

Penalisht janë proceduar shtetasit me iniciale K.K, P.K, S.D dhe G.D, për organizim të paligshëm të protestës dhe bllokimin e rrugës.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Procedura e thjeshtë: Ja si të prenotoni një vend parkimi me 1 SMS
Aksident tragjik, mjeti përplas për vdekje fëmijën 3 vjeç »
Article Logic
Execution time: 0.010703086853027
array(1) { ["section"]=> string(70) "protestuan-per-mungesen-e-rruges-se-fshatit-procedohen-4-persona-76181" }