Protestueses i bie të fikët në mes të turmës, shikoni kush vrapon t’i japë ndihmën e parë

Publikuar tek: aktualitet, më 16:35 13-05-2017 Protestueses i bie të fikët në mes të turmës, shikoni kush vrapon t’i japë ndihmën e parë

Ditën e sotme protesta e zhvilluar përgjatë Bulevardit Dëshmorët e Kombit ka shpëtuar pa incidente të rënda, por një protestueseje i ka rënë të fikët në mes të turmës.

Mësohet se vajza është shtrirë menjëherë në tokë por i pranishëm gjatë protestës ka qenë doktor Halim Kosova i cili i ka dhënë ndihmën e parë.

Kujtojmë se Halim Kosova ka qenë ish-kandidat i PD për Bashkinë e Tiranës kundër kryebashkiakut aktual Erion Veliaj.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Plas sherri” për shikueshmërinë, televizionet informative nxjerrin të dhënat “sheshit”
Habit zyrtari i rëndësishëm në PD, hedh poshtë Bashën dhe Berishën për pjesëmarrjen në protestë: Unë kam shkelur çdo perimetër, ja sa ishin »
Article Logic
Execution time: 0.013005018234253
array(1) { ["section"]=> string(94) "protestueses-i-bie-te-fiket-ne-mes-te-turmes-shikoni-kush-vrapon-t-i-jape-ndihmen-e-pare-78540" }