Protestuesi gjuan Donald Trump-in me flamurin rus (Video)

Publikuar tek: bota, më 20:57 24-10-2017 Protestuesi gjuan Donald Trump-in me flamurin rus (Video)

Një protestues i ka hedhur disa flamurë të Rusisë presidentit amerikan Donald Trump, gjatë vizitës së tij në Capitol Hill.

Trump duket teksa ecën përgjatë koridorit teksa fotografë e gazetarë të shumtë ndodhen përpara tij, kur në një moment protestuesi hedh disa flamurë të Rusisë.

Ai dëgjohet teksa thërret: “Trump është tradhëtar!”. Sipas reporterit që ka postuar videon e incidentit në Tëitter, ka gjasa që protestuesi të jetë gazetar. Kjo shpjegon edhe pse e ka patur kaq të lehtë të thyejë sigurinë.

 

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010226011276245
array(1) { ["section"]=> string(61) "protestuesi-gjuan-donald-trump-in-me-flamurin-rus-video-97073" }