Protestuesi hidhet me PARASHUTË: Rrogozhina “Rama ik”. Kryemadhi: Kjo është fantazia që na duhet

Publikuar tek: politike, më 19:12 02-05-2019 Protestuesi hidhet me PARASHUTË: Rrogozhina “Rama ik”. Kryemadhi: Kjo është fantazia që na duhet

“Rrogozhina Rama ik”, kështu lexohet në parashutën e një prej protestuesve që po fluturon mbi rrugën e bllokuar në Durrës.

Protestuesi ka fluturuar për disa çaste teksa në tokë po fliste për mediat kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi. Ajo e ka komentuar gjetjen e protetuesit duke thënë se është “fantazia e njerëzve, që i duhet protestës dhe që do vijojë”.

fgsdfgrhwe45rhj.jpg

dfgdehetje5j.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.94362497329712
array(1) { ["section"]=> string(98) "protestuesi-hidhet-me-parashute-rrogozhina-rama-ik-kryemadhi-kjo-eshte-fantazia-qe-na-duhet-162721" }