Protestuesi lezhjan që tërhoqi vëmendjen e të gjithëve... jo pa qëllim (FOTOT)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:23 27-01-2018 Protestuesi lezhjan që tërhoqi vëmendjen e të gjithëve... jo pa qëllim (FOTOT)

Ky është një prej protestuesve që tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me veshjen e tij.

Në rrobat e bardha, të shoqëruara edhe me një kapele, protestuesi lezhjan kishte shkruar parrulla anti-diktaturës.

“Kam ardhur nga Lezha dhe vij gjithmonë për të protestuar për probleme ekonomike e kurrgja tjetër. Paritë të rrinë në punë të tyre”, u shpreh protestuesi për News 24. Duhet pranuar se prania e këtij zotërie mes protestuesve krijoi atmosferë dhe i dha lezet protestës.

o.jpeg

oo.jpeg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018867969512939
array(1) { ["section"]=> string(80) "protestuesi-lezhjan-qe-terhoqi-vemendjen-e-te-gjitheve-jo-pa-qellim-fotot-108130" }