Protestuesit demokratë e gdhijnë mëngjesin e sotëm, të vendosur për t'i shkuar deri në fund

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:40 19-02-2017 Protestuesit demokratë e gdhijnë mëngjesin e sotëm, të vendosur për t'i shkuar deri në fund

Protestuesit demokratë e kanë gdhirë mëngjesin e sotëm në çadër përballë kryeministrisë. Newsbomb.al sjell fotot dhe video nga ambienti i protestuesve të cilët bënë të ditur për newsbomb.al se mbrëmja ka qenë shumë e qetë, e rregullt dhe se protesta do vijojë dhe në ditët në vijim. Gjatë orëve të para të mëngjesit protestuesit e pranishëm kanë qenë të paktë, por siç bëjnë të ditur, ato do të rikthehen më vonë për të vijuar protestën. 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.062587022781372
array(1) { ["section"]=> string(96) "protestuesit-demokrate-e-gdhijne-mengjesin-e-sotem-te-vendosur-per-t-i-shkuar-deri-ne-fund-69188" }