Protestuesit e AK për 21 janarin përplasen me policinë (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 11:35 21-01-2017

Dhjetëra protestues, aktivistë të Aleancës Kuqezi janë përplasur me policinë përpara Kryeministrisë.

Aktivistët kanë protestuar për drejtësinë e munguar për 4 të vrarët e 21 janarit, sot që mbushen 6 vite nga tragjedia.

Disa aktivistë janë shoqëruar në komisariat ndërsa të tjerë janë nisur për të kërkuar lirimin e tyre.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “ISIS është i mirë”, lihet e lirë mësuesja e Shkodrës
Gruaja korçare shkon që në mëngjes në Komisariat dhe i habit të gjithë policët me gjestin e saj (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.012481927871704
array(1) { ["section"]=> string(66) "protestuesit-e-ak-per-21-janarin-perplasen-me-policine-video-66202" }