Protestuesit libanezë ndërpresin protestën dhe këndojnë “baby shark” për një fëmijë 15 muajsh

Publikuar tek: bomb-video, më 10:41 22-10-2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.13099789619446
array(1) { ["section"]=> string(98) "protestuesit-libaneze-nderpresin-protesten-dhe-kendojne-baby-shark-per-nje-femije-15-muajsh-183025" }