Prova e parë për Ilir Dajën, Flamurtari gati të tregojë forcën përballë Prishtinës

Publikuar tek: sport, më 20:42 22-07-2018 Prova e parë për Ilir Dajën, Flamurtari gati të tregojë forcën përballë Prishtinës Ilir Daja

Kubi i Flamurtarit duket se po punon në qetësi të plotë për sezonin e ardhshëm. 

Pas emërimit të Ilir Dajës si trajner te vlonjatët, drejtuesit e klubit kanë mundur të bëjnë disa afrime cilësore, duke mos lënë pas dhe largimet të cilat nuk kanë qenë të vogla  në numër.

Së fundmi, sikurse shkruan "Sheshi.com", Vlonjatët do tregojnë forcën përballë Prishtinës. Ndeshja miqësore mës këtyre dy skuadrave do të zhvillohet në datën 28 korrik. Nuk ka ende detaje se ku do të zhvillohet, vendim i cili pritet të merret pak ditë para se të luhët kjo përballje.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026453018188477
array(1) { ["section"]=> string(88) "prova-e-pare-per-ilir-dajen-flamurtari-gati-te-tregoje-forcen-perballe-prishtines-128765" }