Prova para jurisë e Elhaidës pak orë para finales, mahnit (VIDEO)

Publikuar tek: kulture-art, më 14:08 23-05-2015

Kjo është performance e Elhaida Danit para jurisë së Eurovizion-it pak orë para fillimit të spektaklit të madh të këngës.

Elhaida duket thjesht e mahnitshme  dhe ka elektrizuar të gjithë skenën me zërin e saj. Solare, dhe e çliruar tërësisht nga emocionet  Elhaida në këtë performancë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.036940097808838
array(1) { ["section"]=> string(68) "prova-para-jurise-e-elhaides-pak-ore-para-finales-mahnit-video-11801" }