Provo që ti lexon! Bëhu pjesë e sfidës së newsbomb

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:08 27-04-2020 Provo që ti lexon! Bëhu pjesë e sfidës së newsbomb

Newsbomb.al ka menduar t’i bëjë më sfiduese këto ditë karantine për lexuesit e tij.

Këto ditë kemi parë pafund, foto me libra e biblioteka, ndaj ky është momenti të provojmë se lexojmë?

Ne do publikojmë çdo ditë një citim të një autori të famshëm dhe ju duhet të gjeni kush e ka shkruar!

Pas çdo përgjigje të saktë fitoni nga një libër me vlerë nga Botimet Pegi.

Futuni tani në faqen tonë newsbomb.al në Instagram dhe bëhuni pjesë e sfidës me citimin e parë.

Edhe po, gabuat, s’ka asnjë problem. E rëndësishme është të provoni!

INSTAGRAM: https://www.instagram.com/newsbomb.al/?hl=en

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0094518661499023
array(1) { ["section"]=> string(56) "provo-qe-ti-lexon-behu-pjese-e-sfides-se-newsbomb-204241" }