“Provokacija” e Turjan Hyskës, publikohet kënga e re (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:36 20-05-2016

Turjan Hyska ka publikuar këngën e tij të re të titulluar “Provokacija”. Ish-anëtari i grupit të njohur “Produkt 28”, ashtu si titulli, ka realizuar edhe një videoklip shumë ndryshe nga ato që jemi mësuar dhe pjesë marrin personazhe të njohura të ekranit. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Nisin aplikimet për Big Brother 9, si mund të plotësoni formularin online
Dasma e blinduar e Marinës dhe Getoarit, detaje të ceremonisë luksoze »
Article Logic
Execution time: 0.0073440074920654
array(1) { ["section"]=> string(61) "provokacija-e-turjan-hyskes-publikohet-kenga-e-re-video-41040" }