Provokacja? Ja ku e festoi 103 vjetorin e Pavarësisë deputetja Esmeralda Shkjau

Publikuar tek: politike, më 15:58 30-11-2015 Provokacja? Ja ku e festoi 103 vjetorin e Pavarësisë deputetja Esmeralda Shkjau

Deputetja bukuroshe dhe plot sharm, Esmeralda Shkjau e Partisë Socialiste, e ka festuar 103 vjetorin e Paravësisë së Shqipërisë...në zemër të Serbisë, Beograd.

Duket se festa e Pavarësisë deputeten Shkjau e ka zënë gjatë vizitës së punës në Beograd së bashku me përfaqësuesit e Akademisë Rajonale për Drejtësi. Por edhe pse në Serbi, Shkjau e ka uruar Pavarësinë duke formuar shqiponjën me duar.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0088319778442383
array(1) { ["section"]=> string(84) "provokacja-ja-ku-e-festoi-103-vjetorin-e-pavaresise-deputetja-esmeralda-shkjau-26609" }