Provokimi i Albëries, me Veselin vetëm partnerë në skenë, apo…

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:26 22-09-2015 Provokimi i Albëries, me Veselin vetëm partnerë në skenë, apo…

Albërie Hadërgjonaj dhe Vesel Kurtishaj kanë shkëlqyer mbrëmjen e djeshme në show-n, “Dance with me”, ndërsa jehona e performancës së tyre vazhdon edhe ditën e sotme.

Në fakt është vetë Albëria ajo që ka provokuar me këtë foto të publikuar, e cila është një përmbledhje e momenteve më pikante të performancës. Në një prej tyre, Albëria dhe Veseli shihen shumë afër njëri-tjetrit sa për një moment të krijohet përshtypja se çifti ishte pranë shkëmbimit të një puthjeje.

Shumë fansa tashmë shtrojnë pyetjet në rrjetet sociale… Albëria dhe Veseli vetëm partnerë në skenë?

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022186040878296
array(1) { ["section"]=> string(65) "provokimi-i-alberies-me-veselin-vetem-partnere-ne-skene-apo-21401" }