Provokon Çiljeta, nga gjoksi e kthen aparatin te të pasmet

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:48 30-04-2016 Provokon Çiljeta, nga gjoksi e kthen aparatin te të pasmet

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga gjithmonë është lakuar në media e publik për gjoksin e saj me përmasa të mëdhaja dhe kështu ndoshta si "pa të drejtë” kanë mbetur në hije të pasmet e saj për të cilat këngëtarja po kujdeset vetë që t’i vërë në pah.

Në këtë foto të realizuar nga fotografi Juxhin Kurti të pasmet e Çilit duken në superformë. Një gjë të tillë ia kanë vënë në dukje edhe ndjekësit e saj besnikë në IG.

Çili para pak kohësh ka konfirmuar ndarjen nga babai i djalit të saj dhe duket se vëmendjen e ka orientuar plotësisht te planet për karrierën.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.054296970367432
array(1) { ["section"]=> string(63) "provokon-ciljeta-nga-gjoksi-e-kthen-aparatin-te-te-pasmet-39141" }