Provokon Flori: Vitet ikin por unë mendoj për të si ditën e parë që e dashurova

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:52 28-04-2016 Provokon Flori: Vitet ikin por unë mendoj për të si ditën e parë që e dashurova

“Vitet ikin por unë vazhdoj të mendoj për të njësoj si ditën e parë kur e dashurova...”, kështu shkruan Flori Mumajesi duke na bërë të besojmë sikur bëhej fjalë për ndonjë vajzë por në fund, pas tre pikave ka shkruar: “Muzika”.

Kështu Flori ka provokuar ndjekësit dhe fansat e tij që po prisnin ndonjë deklaratë të fortë dashurie për vajzën që i ka vjedhur zemrën. Jeta private e kompozitorit ka ngjallur gjithnjë shumë interes për faktin se është kujdesur ta mbajë larg mediave dhe publikut të tij ndonëse është përfolur gjatë gjithë kohës për një lidhje të mundshme me Elvana Gjatën por asnjëri dhe as tjetri nuk e kanë pranuar publikisht.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025763034820557
array(1) { ["section"]=> string(84) "provokon-flori-vitet-ikin-por-une-mendoj-per-te-si-diten-e-pare-qe-e-dashurova-38925" }