Provokon Françeska Jaçe, sipër makinës me të brendshme (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:20 23-12-2018 Provokon Françeska Jaçe, sipër makinës me të brendshme (FOTO)

Ish-banorja e Big Brother, Fançeska Jaçe shfaqet gjithmonë më në formë se kurrë.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale dhe fotot e saj janë të larmishme.

Së fundmi, modelja ka publikuar disa foto shumë sensuale nga Dubai, në të cilin ka shkuar për pushime.

Françeska shfaqet sipër një makine të kuqe me të brendshme, me po të njëjtën ngjyrë.

Screenshot_12.png

Screenshot_13.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0045011043548584
array(1) { ["section"]=> string(65) "provokon-franceska-jace-siper-makines-me-te-brendshme-foto-146269" }