Provokon Kendall Jenner, me bluzë transparente në rrugët e Parisit (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:53 22-01-2017 Provokon Kendall Jenner, me bluzë transparente në rrugët e Parisit (Foto)

Supermodelja Kendall Jenner ka marrë pjesë në eventin e së shtunës në Paris dhe veshja e saj transparente është cilësuar si mjaft provokuese.

Jenner ishte veshur me stil të viteve 90, me një bluzë transparente që i nxjerrte në pah linjat dhe që i mbulonte vetëm gjoksin.

21-vjeçarja dukej e mrekullueshme me veshjen e saj edhe pse bluza ishte transparente dhe nuk i linte aspak vend imagjinatës.

kandall7.jpgkandall87.jpgkandall89.jpgkandall47.jpgkandall854.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028140068054199
array(1) { ["section"]=> string(76) "provokon-kendall-jenner-me-bluze-transparente-ne-rruget-e-parisit-foto-66292" }