Provokon keq Klaudia Pepa, shfaqet nudo në plazh (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:00 22-08-2017 Provokon keq Klaudia Pepa, shfaqet nudo në plazh (FOTO)

Balerina shqiptare, e cila tashmë po korr sukses edhe në Itali është shfaqur më provokuese se kurrë.

Bukuroshja ndodhet në jug të Shqipërisë dhe po shijon disa ditë pushime, ndërsa nuk ka lënë mënjanë edhe fotot provokuese.

Imazhi është postuar në Instagram dhe shkruan se bëhet fjalë për një foto artistike.

Balerina e njohur, e cila kohët e fundit është përfolur për ndarjen me koreografin e njohur Albi Nako, shfaqet tërësisht e zhveshur mes dy shkëmbinjëve buzë detit, teksa fsheh me gjymtyrë pjesët intime të trupit.

Megjithatë, Klaudia veçse një balerinë shumë e talentuar, ajo ka treguar se është edhe një fotomodele shumë e arrirë. 

KLAUDIA.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02646803855896
array(1) { ["section"]=> string(58) "provokon-keq-klaudia-pepa-shfaqet-nudo-ne-plazh-foto-89796" }