Provokon Ledina Çelo! Ekspozon gjoksin e sapodalë nga dushi (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:02 02-04-2019 Provokon Ledina Çelo! Ekspozon gjoksin e sapodalë nga dushi (FOTO)

Ledina Çelo është një ndër këngëtaret më seksi të skenës shqiptare.

Edhe pse 42-vjeçe Ledina vazhdon të jetë po aq tërheqëse gjithmonë.

Së fundmi, Ledina ka publikuar në ‘Instastory’ një video, ku shfaqet e sapodalë nga dushi vetënm me një rrobëdeshambër.

Këngëtarja duket shumë provokuese, sa që në pah nxjerr edhe gjoksin e saj.

Kujtojmë që Ledina është nënë e dy fëmijëve, një djali dhe një vajze, me Kick-Boksierin, Naim.

Screenshot_6.png

Screenshot_5.png

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « U fotografuan bashkë, ja çfarë e lidh Adrola Dushin me Eugent Bushpepën
Nga ngjarja që përfshiu Elvanën deri tek filmi, Ermali rrëfen gjithçka: Ja cilat ishin reagimet e kryeministrit »
Article Logic
Execution time: 0.013118982315063
array(1) { ["section"]=> string(70) "provokon-ledina-celo-ekspozon-gjoksin-e-sapodale-nga-dushi-foto-158930" }