Provokon Nard Koka i 'darkës së Ngjalave': Me Presidentin dhe Blushin tonë...Dhe Ilir Meta që nuk i ndahet detit (FOTO EKSKLUZIVE)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:18 17-07-2019 Provokon Nard Koka i 'darkës së Ngjalave': Me Presidentin dhe Blushin tonë...Dhe Ilir Meta që nuk i ndahet detit (FOTO EKSKLUZIVE)

Presidenti Ilir Meta duket se këtë verë nuk do t'i ndahet detit.

Edhe ditën e sotme, në mesjavë, presidenti ka vendosur të relaksohet në bregdet.

Në një foto të siguruar nga Newsbomb.al, shihet presidenti Ilir Meta me zëdhënësin e tij Tedi Blushin dhe me Nard Kokën e 'darkës së ngjalave' në një skaf.

Nuk dihet nëse Koka është duke u bërë sërish kumbar i një tjetër 'darke ngjalash' mes kryeministrit Edi Rama dhe presidentit si ajo e vitit 2013 në Gjirin e Lalzit, ku Rama dhe Meta lidhën aleancë kundër Sali Berishës në një takim që zgjati mbi 7 orë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.21504497528076
array(1) { ["section"]=> string(130) "provokon-nard-koka-i-darkes-se-ngjalave-me-presidentin-dhe-blushin-tone-dhe-ilir-meta-qe-nuk-i-ndahet-detit-foto-ekskluzive-172501" }