Provokon Tuna: “Më kap!”

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:47 19-06-2016 Provokon Tuna: “Më kap!”

“Më kap”, shkruan këngëtarja Altuna Sejdiu teksa poston këtë foto tejet provokuese.

Tuna duket mjaft në formë dhe tani që i ka dhënë fund marrëdhënies me reperin Cozman, ndoshta ka të gjithë “të drejtën e botës” për të bërë të tilla deklarata.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029748916625977
array(1) { ["section"]=> string(26) "provokon-tuna-me-kap-43997" }