Provokuese dhe me forma perfekte trupore, Zaimina ka një pyetje për të gjithë nga oborri i shtëpisë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:16 31-05-2020 Provokuese dhe me forma perfekte trupore, Zaimina ka një pyetje për të gjithë nga oborri i shtëpisë

Këngëtarja e njohur, Zaimina Vasjari është shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo publikon herë pas here foto të ndryshme nga përditshmëria, konkretisht nga karantina, të cilën e ka kaluar me bashkëshortin dhe vajzën e vogël.

Të shumtat kanë qenë edhe rastet, kur këngëtarja ka marrë edhe poza provokuese.

Më e fundit, ka qenë ditën e sotme, ku Zaimina shfaqet në oborrin e shtëpisë e veshur me bikini ndërsa i ka pyetur ndjekësit nëse do dikush pak nga pjata të cilën ajo po e mban në dorë.

Megjithatë vëmendjen e ndjekësve e kanë marrë format perfekte të këngëtares, të cilat janë shoqëruar nga shumë komente.

‘Makarona do dikush?’, shkruan bukuroshja.

 

Screenshot_1.pngScreenshot_3.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0096099376678467
array(1) { ["section"]=> string(105) "provokuese-dhe-me-forma-perfekte-trupore-zaimina-ka-nje-pyetje-per-te-gjithe-nga-oborri-i-shtepise-208551" }